مرکز آموزش عالی ممسنی در مرحله پذیرش رشته‌های جدید، دانشجو می پذیرد

مرکز آموزش عالی ممسنی در مرحله پذیرش رشته‌های جدید، دانشجو می پذیرد

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با تلاش و پیگیری نماینده شهرستان های ممسنی و رستم مرکز آموزش عالی نورآباد ممسنی (دانشگاه دولتی) در دو رشته کاردانی کاربرد کامپیوتر و کاردان فنی عمران تعداد 100 دانشجو در مرحله پذیرش رشته‌های جدید، دانشجو می پذیرد.

عبدالرضا مرادی در گفت و گویی ضمن تبریک به جامعه فرهیخته شهرستان های ممسنی و رستم گفت: در پی مذاکرات و رایزنی هایی  متعدد و مکرر که با مسئولین امر داشتیم در مرحله پذیرش رشته‌های جدید دانشگاه های دولتی، مرکز آموزش عالی ممسنی (دانشگاه دولتی) در دو رشته کاردانی کاربرد کامپیوتر و کاردان فنی عمران تعداد 100 دانشجو می پذیرد.

نماینده مردم ممسنی و رستم افزود: مقدمات جایگاه مکانی این مرکز اموزش عالی فراهم شده است و امیدواریم در سال های آتی بتوانیم زمینه های رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این واحد دانشگاهی را فراهم آوریم.

 نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت کنندگان در کنکور سال 90 که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می باشند، می توانند تا تاریخ 28 آبان 90 به  اطلاعیه سوم سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام ظرفیت پذیرش رشته‌های جدید مرکز آموزش عالی ممسنی در آزمون سراسری سال 1390 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند.

  اطلاعیه سوم سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام ظرفیت پذیرش رشته‌های جدید مرکز آموزش عالی ممسنی در آزمون سراسری سال 1390

سازمان سنجش آموزش کشور پیرو اطلاعیه‌های مورخ 17 آبان 90 و 23 آبان 90 به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1390 شرکت کرده‌‌اند، می‌رساند نظر به اینکه بعضی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پس از تاریخ فوق علاوه بر ظرفیت‌های‌ مندرج در اطلاعیه قبلی، برای پذیرش دانشجو به شرح جداول ذیل اعلام ظرفیت نموده‌اند، لذا داوطلبان بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در اطلاعیه مذکور و دفترچه‌های راهنمای شماره 1 و 2 و سایر اطلاعیه‌های مربوط، از تاریخ  23 آبان 90 لغایت  28 آبان 90 می توانند به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.orgمراجعه و پس از پرداخت وجه مربوط به تکمیل ظرفیت (مبلغ 28000 ریال) از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 10 کدرشته) درصورت تمایل از کدرشته محلهای هردو اطلاعیه به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

رشته‌های تحصیلی که از گروه آزمایشی 1 (علوم ریاضی و فنی) دانشجو می‌پذیرند:

مرکز آموزش عالی ممسنی

توضیحات

جنس پذیرش

ظرفیت پذیرش

عنوان گرایش

عنوان رشته

کد رشته

مرد

زن

 

مرد

زن

50

 

کاردانی کاربرد کامپیوتر

9461

ژئودزی

مرد

زن

50

نقشه برداری

کاردان فنی عمران

9462

 

آدرس مرکز آموزش عالی ممسنی:

شهرستان ممسنی،خیابان شهید مدنی، جنب بانک کشاورزی،تلفن 8 - 4220354 با پیش شماره  0722

ضمناً واحد اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات، در رابطه با این اطلاعیه از این تاریخ لغایت 28 آبان 90 همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 14 بعدازظهر آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت نیاز فقط با شماره تلفن‌های: 9-88923595-021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری در این خصوص جداً خودداری فرمایند.

 علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادرس سایت سازمان سنجش و اموزش کشور مراجعه کنند.

 

/ 0 نظر / 45 بازدید